„eKelner” – nowoczesne narzędzie dla klientów restauracji

e-kelner

Sprawna i sympatyczna obsługa w restauracji to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów profesjonalnie prowadzonej restauracji.

Bardzo ciekawym narzędziem wspomagającym obsługę kelnerską w restauracji jest najnowsze narzędzie o nazwie „eKelner” stworzone przez firmę IT Systems Sp. z o.o. z Chorzowa

„eKelner” to interesująca aplikacja, którą można uruchomić na dowolnym urządzeniu mobilnym lub stacjonarnym, korzystając z dowolnego czytnika kodów QR wyposażonym w aktualną wersję jednej z zalecanych przeglądarek www tj. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge.

Narzędzie usprawnia i przyspiesza pracę wszędzie tam, gdzie zatrudniona jest obsługa kelnerska. Dzięki „eKelnerowi” personel lokalu widzi aktualne potrzeby oraz życzenia klientów w restauracji. Niecierpliwy klient może za pomocą swojego telefonu „zawołać” kelnera lub poprosić o rachunek.

Największą zaletą tego narzędzia jest to, że ani kelner ani klient nie musi nic instalować na swoim telefonie ponieważ narządzie dostępne jest online. Wystarczy mieć jedynie dostęp do internetu.

Kelnerzy prośbę klienta widzą i słyszą na pulpicie informacyjnym oraz własnym urządzeniu mobilnym

Aplikacja jest prosta, pomocna, a przede wszystkim bardzo tania!

  • 99zł netto – jednorazowa opłata aktywacyjna dla restauratora
  • od 30zł netto / miesiąc – za 10 stolików w restauracji

Więcej informacji o aplikacji „eKelner” na stronie http://www.ekelner.com.pl/

 

 

 

 

 

 

IREK – marketer, UX, grafik, projektant, blogger, kucharz, podróżnik, liberał. Mówi biegle po hiszpańsku.
Często nazywany „człowiekiem orkiestrą”.
Ekspert od wielu lat związany z branżą HoReCa (Hotele Restauracje Catering).
Pomaga również przedsiębiorcom i ich firmom zaistnieć w internecie. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi.
Prywatnie – podróżnik, miłośnik squasha oraz zapalony rowerzysta. Entuzjasta nowych technologii oraz nowoczesnego, ergonomicznego i funkcjonalnego designu.

HORECA+ tel. +48 889 30 40 50

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *